Утюжок для волосся Sokany SK-1903 є універсальним інструментом, здатним легко трансформувати вашу зачіску. Він має керамічні пластини, здатні нагріватися до 180 градусів Цельсія, що забезпечує ідеальне вирівнювання та можливість створення різних укладок. Пристрій оснащений Ptc-елементом, який швидко нагрівається і підтримує потрібну температуру в процесі укладання. Поворотний шнур живлення забезпечує зручність та гнучкість при використанні, запобігаючи перекручуванню. Утюжок має функцію автовідключення через 60 хвилин, що гарантує безпеку експлуатації навіть у тому випадку, якщо ви забудете відключити інструмент від мережі після використання. Характеристики: Максимальна температура: 180°C Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття Матеріал корпусу: ABS-пластик Поворотний шнур
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація нагріву | Нет |
| Гарантія | 3 міс |
| Длина сетевого шнура | 1.8 см |
| Для створення | Гладка зачіски |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип прибора | Випрямляч |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина пластин | 2.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴






