Слайсер м'ясорізка Sokany SK-446 - це універсальний кухонний прилад, що дає змогу зручно та швидко нарізати різні види продуктів, зокрема м'ясо. Завдяки потужності 500 Вт він з легкістю нарізає м'ясо та інші продукти. Зручне регулювання дає змогу вибрати оптимальний режим для отримання бажаної товщини нарізки. Слайсер м'ясорізка Sokany SK-446 має надійну конструкцію і гостре лезо, що забезпечує чисту і рівномірну нарізку продуктів. Слайсер простий у використанні та має компактні розміри, що робить його ідеальним варіантом для дому. Він також легко чиститься і зберігається. Характеристики: Потужність: 500 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Діаметр леза: 170 мм Товщина нарізки: 0-15 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вид оборудования | Полуавтоматический слайсер |
| Затачивающее устройство | Нет |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Подача продукта | Ручная вертикальная |
| Сфера использования | HoReCa, Уличная торговля, Fast-food, Пищевая промышленность |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантия | 6 міс |
| Місце зберігання шнура | Да |
| Номинальная потребляемая мощность | 500 Вт |
| Рекомендований час використання | 10 хв |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 5 099 ₴






