Машинка для стрижки волосся VGR V-962 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси та застосування в домашніх умовах. Машинка для окантовки застосовується для оформлення контурів стрижки: лінія окантовки в шийно-комірцевій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів або підчистки після машинки. У тому числі нею виконують візерунки на волоссі – стрижки-татуювання. Потужний високошвидкісний двигун тримера забезпечує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягує волосся та не ушкоджує шкіру. Акумулятор великої місткості, що знімається, може бути безпосередньо заряджений за допомогою зарядного блоку адаптера USB. Особливості: Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам; Оснащена лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз; Акумулятор дозволять тримеру працювати автономно протягом 300 хвилин, і також машинка може працювати від мережі; Вона функціональна і проста в управлінні; Має міцний корпус, стійкий до впливу вібрації, Відрізняється стильним дизайном; Зручно лягає в руці та має легку вагу; Підходить як для дітей, так і для дорослих; Характеристики: Джерело живлення: USB-Type C Час роботи: 200 хвилин Час зарядки: 1,5 годин Акумулятор: літій-іонний акумулятор 1200 мАг Матеріал леза: нержавіюча сталь Матеріал виробу: метал Метод очищення: суха кисть Напруга: 100-240 В Вхід: DC 5V 1A Потужність: 5 Вт Об/хв: 6500 Розміри: 4*3,2*16 см Комплектація: Машинка для стрижки Щіточка для чистки Масло Шнур USB Насадки – 4шт Увага! Даний товар знаходиться в герметичній блістерній упаковці, тому, обов’язково, перевірте цілісність блістера. У випадку виявлення дефектів упакування чи відправки вам хибного товару, будь ласка, повідомте нам одразу після отримання для заміни товару. Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. При виявленні у товару заводських несправностей ви можете повернути чи замінити його протягом 14 днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Триммер |
| Триммер для окантовки | Да |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Материал лезвий | Сталь |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Щеточка для чистки | Да |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Вес | 0.3 кг |
| Время работы от аккумулятора | 200 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 год |
| Гарантия | 3 міс |
| Максимальна довжина стрижки | 7 мм |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Состояние | Нове |
| Цвет | Серебристый |
| Швидкість двигуна | 6500 |
Информация для заказа
- Цена: 819 ₴







