
Тример професійний акумуляторний з насадками 10 Вт машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-179
590 ₴
- Нет в наличии
- Код: V179B
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Професійний тример для стрижки VGR V-179 на акумуляторі призначений для стрижки та моделювання волосся, бороди. Машинка для окантовки застосовується для оформлення контурів стрижки: лінія окантовки в шийно-комірцевій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів або підчистки після машинки. У тому числі нею виконують візерунки на волоссі – стрижки-татуювання. Потужний високошвидкісний двигун забезпечує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягує волосся та не ушкоджує шкіру. Акумулятор великої місткості, що знімається, може бути безпосередньо заряджений за допомогою зарядного блоку адаптера USB. Характеристики: Акумулятор, що перезаряджається: 600mah Потужність: 10Вт Вхід: 5 Вт - 1000mah 2 години безперервної роботи Заряджання: 2 години Оберти: 6200 Матеріал: вуглецева сталь + сплав Довжина стрижки: 1, 2, 3 мм Комплектація: Тример для стрижки волосся Масло 3 кінцеві гребінці (1,2,3мм) USB Type-C кабель Інструкція Увага! Даний товар знаходиться в герметичній блістерній упаковці, тому, обов’язково, перевірте цілісність блістера. У випадку виявлення дефектів упакування чи відправки вам хибного товару, будь ласка, повідомте нам одразу після отримання для заміни товару. Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. При виявленні у товару заводських несправностей ви можете повернути чи замінити його протягом 14 днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 3 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Триммер |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Материал лезвий | Сталь |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Вес | 0.4 кг |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 2 год |
| Кількість установок тривалості | 3 |
| Максимальна тривалість стрижки | 3 мм |
| Мощность, Вт | 10 Вт |
| Насадка для стрижки бороди та вусів | Да |
| Насадка для філування | Да |
| Насадка-триммер для тіла | Да |
| Регулювання тривалості | Змінні насадки |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Состояние | Нове |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тримір для окантування | Да |
| Швидкість двигуна | 620 |
| Щиточка для чищення | Да |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴







