Утюжок для волосся VGR V-566 – інструмент, за допомогою якого можна випрямити волосся або укласти його в лічені хвилини. Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям, утюжок швидко нагрівається, дбайливо впливає на волосся і рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи його здоров'я і красу. Перевага турмалінового покриття пластин в тому, що волосся від процедури випрямлення не електризується і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається через негативно заряджені іони, які утворюються при роботі. Завдяки керамічним пластинам, які швидко нагріваються, можна випрямити волосся і надати зачісці акуратного та елегантного вигляду, створити красиві локони. Керамічні пластини, що забезпечують легке ковзання, захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати і на дотик стане більш шовковистим. Характеристики: Максимальна температура: 230 °C Мінімальна температура: 150 °C Час нагріву - 30 сек. Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття Матеріал корпусу: ABS-пластик Довжина шнура: 2 м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 міс |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Для створення | Гладкої зачіски |
| Мощность | 45 Вт |
| Тип прибора | Випрямляч |
| Цвет | Белый |
| Ширина пластин | 2.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









