Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*7
2 217,35 ₴
- В наявності
- Код: А0061316
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*7В наявності
2 217,35 ₴
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*7 призначена для виконання ремонтних, монтажних та побутових робіт на більшій висоті. Каркас виготовлений із металу, ступені — з алюмінію з рифленою поверхнею для кращого зчеплення взуття. Верхня пластикова поличка витримує навантаження до 5 кг та може використовуватись для розміщення інструментів або допоміжних матеріалів. Конструкція складається для зручного транспортування та зберігання. Максимальне допустиме навантаження — 120 кг. Драбина оснащена елементами фіксації та опорами для стабільної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 6.8 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.1 |
| Відстань від підлоги до вехньої сходинки | 150 см |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Довжина: | 2.15 |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість сходинок | 7 |
| Навантаження | 120 кг |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Розмір | Д 10 см; Ш 49 см; У 215 см. |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 217,35 ₴

