Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*3
1 125,43 ₴
- В наявності
- Код: А0061312
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*3В наявності
1 125,43 ₴
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*3 призначена для побутових та господарських робіт у приміщенні або на вулиці. Конструкція складається з металевого каркаса та алюмінієвих ступенів із рифленою поверхнею для кращого зчеплення під час підйому. Верхня пластикова поличка дозволяє розміщувати інструмент або дрібні предмети вагою до 5 кг. Стрем’янка має складну конструкцію для зручного зберігання та транспортування. Максимальне навантаження — до 120 кг. Передбачені елементи жорсткості та захист від розкладання під час використання. Підходить для робіт по дому, ремонту, прибирання або доступу до верхніх полиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.1 |
| Відстань від підлоги до вехньої сходинки | 64 см |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Довжина: | 1.23 |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість сходинок | 3 |
| Матеріал | Металева конструкція. Ступені з алюмінію. Поличка з пластику. |
| Навантаження | 120 кг |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Розмір | Д 10 см; Ш 41 см; У 123 см. |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125,43 ₴

