Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*4
1 348,14 ₴
- В наявності
- Код: А0061313
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*4В наявності
1 348,14 ₴
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*4 використовується для виконання монтажних, побутових та господарських робіт. Каркас виготовлений із металу, ступені — з алюмінію з рифленням для зменшення ковзання. У верхній частині розташована пластикова поличка з допустимим навантаженням до 5 кг для розміщення інструменту або витратних матеріалів. Конструкція легко складається та займає небагато місця при зберіганні. Максимальне навантаження на драбину — до 120 кг. Оснащена елементами фіксації та стійкою опорною частиною для безпечної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.1 |
| Відстань від підлоги до вехньої сходинки | 85 см |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Довжина: | 1.69 |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість сходинок | 4 |
| Навантаження | 120 кг |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Розмір | Д 10 см; Ш 42 см; У 145 см. |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348,14 ₴

