Драбина-стрем’янка DOZER AS 1*8 підходить для побутового та професійного використання під час робіт на висоті. Металевий каркас забезпечує міцність конструкції, а алюмінієві ступені з рифленням допомагають зменшити ковзання під час підйому та роботи. У верхній частині розташована пластикова поличка для інструменту або інших предметів із максимальним навантаженням до 5 кг. Складна конструкція дозволяє компактно зберігати драбину та зручно її транспортувати. Максимальне навантаження — до 120 кг. Передбачені елементи безпеки для стійкого та надійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 7.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.1 |
| Відстань від підлоги до вехньої сходинки | 169 см |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Довжина: | 2.38 |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість сходинок | 8 |
| Матеріал | Металева конструкція. Ступені з алюмінію. Поличка з пластику. |
| Навантаження | 120 кг |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Розмір | Д 10 см; Ш 52 см; У 238 см. |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518,55 ₴


