
Блендер занурювальний Sokany SK-02012 з 2 насадками, сірий SK-02012G
1 459 ₴
- В наявності
- Код: SK-02012G
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер занурювальний 4 в 1 SOKANY SK-02012 — універсальний пристрій для приготування різноманітних страв, який поєднує в собі функції блендера, подрібнювача, вінчика для збивання та мірної чаші. Завдяки потужності 600 Вт цей блендер ефективно справляється з усіма завданнями, від подрібнення овочів і фруктів до приготування пюре, коктейлів і соусів. Мультифункціональність пристрою дозволяє за допомогою одного приладу виконувати різноманітні кулінарні завдання. У комплекті є подрібнювач, вінчик для збивання, а також мірна чаша. Завдяки компактному дизайну та зручним насадкам, цей блендер ідеально підходить для будь-якої кухні. Інноваційний дизайн і потужність дозволяють блендеру працювати безперервно і ефективно, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших користувачів Характеристики блендера для занурювання: Потужність: 600 Вт Подрібнювач: 500 мл Мірний стакан: 700 мл Матеріал корпуса: Пластик Кількість швидкостей: 2 Висота: 38 см Довжина шнура живлення: 95 см Гарантійний термін 3 міс Тип блендера Занурювальний Матеріал ніжки блендера Нержавіюча сталь Об'єм мірної склянки 0.7 л Кількість швидкостей 2 Матеріал корпуса Пластик Кількість насадок 2 Потужність (Вт) 600 Колір Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Насадки для нарізки і шинкування | Ні |
| Прогумована ручка | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Довжина мережевого шнура | 0.95 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 см |
| Споживана потужність | 600 |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴







