
Настільна мармітниця 35х22.5х15.5 см марміт порцелянаовий для других страв 1.5 л HP1026
1 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1026
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Настільна мармітниця кругла на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики прямокутного марміту: Об'єм: 1.5 літра; Розмір: 35х22.5х15.5 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал: кришки скло; Матеріал: підставки метал. порцелянаовий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Призначення | Для перших страв |
| Розташування | Настільне |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 14 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 36 см |
| Об'єм | 1.5 л |
| Сфера використання | HoReCa, Для будинку |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴





