
Триммер VGR з насадками та USB, золото HP-V-096
1 149 ₴
- В наявності
- Код: HP-V-096
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний триммер VGR Professional призначений для стрижки та моделювання волосся та бороди. Тример використовується для контурних стрижок. Їм підрівнюють шийно-комірцеву зону, збривають бороду, вуса та баки, а також підчищають за машинкою. Його також можна використовувати для стрижки тату, при якій на волоссі утворюються візерунки. Потужний високошвидкісний мотор забезпечує високоефективне, дбайливе та безболісне гоління та стрижку, не висмикуючи волосся та не пошкоджуючи шкіру. Ємний акумулятор можна заряджати безпосередньо через зарядний пристрій USB-адаптера. Особливості акумуляторного тримера VGR Міцний та стильний металевий корпус. Професійні леза з нержавіючої сталі забезпечують довговічну гладку стрижку завдяки точному регулюванню. Кілька швидкостей, які можна регулювати відповідно до різних зачіск і потреб, що робить процес стрижки більш точним, зручним і швидким. Акумулятор високої ємності дозволяє використовувати прилад протягом тривалого часу без частої підзарядки, що робить його більш зручним та ефективним. Малошумний мотор з рівнем шуму менше 60 децибелів забезпечує безшумну стрижку, роблячи процес стрижки більш комфортним. Бездротова конструкція, проста та зручна у використанні. Немає необхідності шукати електричну розетку, тому ви можете брати його із собою у поїздки чи подорожі. Комплектація тримера VGR Тример для волосся Олія 3 гребінці (1, 2 та 3 мм) USB-кабель Щітка для чищення Керівництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Сталь |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Ширина леза | 40 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Вага | 0.2 кг |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Британна насадка | Да |
| Гарантія | 6 міс |
| Максимальна довжина стрижки | 3 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.8 мм |
| Насадка для стрижки бороди та вусів | Да |
| Насадка-триммер для носа та вух | Да |
| Насадка-триммер для тіла | Да |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Час заряджання акумулятора | 2 роки |
| Швидкість двигуна | 1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴








