
Тример для стрижки VGR акумуляторний з насадками чорний HP-V-179
1 179 ₴
- В наявності
- Код: HP-V-179
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний триммер VGR Professional призначений для стрижки та моделювання волосся та бороди. Тример використовується для контурних стрижок, таких як підрівнювання ліній шийно-комірної зони, збривання бороди та вусів та підчищення після тримера. Його також можна використовувати для стрижки тату, яка створює візерунки на волоссі. Потужний високошвидкісний мотор забезпечує високоефективне, дбайливе та безболісне гоління та стрижку, не висмикуючи волосся та не пошкоджуючи шкіру. Знімний акумулятор підвищеної ємності можна заряджати за допомогою зарядного пристрою з USB-адаптером. Особливості тримера для волосся Акумуляторна батарея ємністю 600 mAh; Вихідна потужність: 10 Вт; Вхід 5 Вт – 1000 mah; Час заряджання 2 години Швидкість обертання двигуна 620 об/хв; Матеріал вуглецева сталь + сплав; Довжина різання 1, 2 та 3 мм Комплектація VGR Машинка для стрижки волосся. Масло. 3 кінцеві гребінці 1, 2, 3 мм. Кабель USB Type-C Щітка для чищення Інструкції. Цей товар поставляється у запечатаній блістерній упаковці. Якщо упаковка пошкоджена або надіслано підроблений товар, будь ласка, негайно зв'яжіться з нами після отримання, щоб отримати заміну. Якщо цілісність блістера порушена, товар не підлягає поверненню. Якщо товар виявлено заводський шлюб, його можна повернути або обміняти протягом 14 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Сталь |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Ширина леза | 25 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна довжина стрижки | 2 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Насадка для стрижки бороди та вусів | Да |
| Насадка-триммер для тіла | Да |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Час заряджання акумулятора | 2 роки |
| Швидкість двигуна | 620 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴








