
Тример VGR акумуляторний для волосся і бороди HP-V-191
789 ₴
- В наявності
- Код: HP-V-191
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна машинка для стрижки VGR призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси та перукарень, а також для домашнього застосування. Ця модель відрізняється удароміцним суцільнометалевим корпусом, вібростійкістю, низьким рівнем шуму, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном служби. Ця універсальна модель відрізняється компактним та стильним дизайном, відмінною ергономікою, невеликою вагою та оптимальною потужністю. Ця акумуляторна машинка для стрижки працює від вбудованого літій-іонного акумулятора, який працює до 100 хвилин на повній зарядці. Бездротова конструкція робить її зручною для стрижки та позбавляє необхідності приймати незручне положення. Машинку також можна використовувати як провідну через USB з одночасним заряджання акумулятора, що дуже зручно для виконання завдань при щільному графіку. Особливості машинки для стрижки VGR Леза з нержавіючої сталі. Індикатор заряду акумулятора. Літієвий акумулятор ємністю 500 мАг. Час заряджання 2 години. Час роботи 100 хвилин. Ширина леза 40 мм. 4 насадки – 3, 6, 9, 12 мм. Мінімальна висота зрізу 0,1 мм. Потужність 5 Вт. Комплектація Тример. Щітка для чищення. Масло для змащення лез. 4 насадки. USB кабель. Цей товар упакований у герметичну блістерну упаковку. Якщо упаковка пошкоджена або надіслано підроблений товар, будь ласка, негайно зв'яжіться з нами після отримання. Якщо цілісність блістера було порушено, товар поверненню не підлягає. Якщо у товарі виявлено заводський дефект, його можна повернути або обміняти протягом 14 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Щіточка для чищення | Так |
| Ширина леза | 40 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Вага | 0.5 кг |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.1 мм |
| Насадка для стрижки бороди та вусів | Да |
| Самозаточуючі леза | Немає |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Час заряджання акумулятора | 2 роки |
| Швидкість двигуна | 6500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴








