
Сковорода для млинців електрична з антипригарним покриттям діаметр 20 см Sokany 650 Вт SK5208
1 469 ₴
- В наявності
- Код: SK5208
+380 (98) 462-28-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода електрична Sokany - це погружна млинниця, створена для легкого і рівномірного приготування ваших улюблених млинців. Млинниця обладнана індикатором роботи, який показує, коли він нагрітий, а також захистом від перегріву для безпечного використання. Основні характеристики млинниці: Матеріал: ABS + нержавіюча сталь забезпечує міцність, довговічність та стильний зовнішній вигляд. Діаметр 20 см ідеальний розмір для приготування красивих і смачних млинців. Потужність 650 Вт забезпечує ефективне та швидке приготування. Керування однією кнопкою. Антипригарне покриття поверхні запобігає прилипанню тіста та полегшує очищення після використання. Довга ручка, запобігає опікам, забезпечує безпечне приготування млинців. Постійний контроль температури, запобігає перегріву та гарантує безпеку та рівномірне приготування. Млинниця 20 см Sokany - ваш надійний партнер для створення ідеальних млинців. Вона легка, компактна і проста у догляді. З її допомогою можна легко та швидко готувати смачні млинці для себе та своїх близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.63 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Тип обладнання | Млинець |
| Гарантія | 3 міс |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Ненагрівані ручки | Да |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Автоматична підтримка температури, Антипригарне покриття |
| Потужність споживання | 650 Вт |
| Стан | Нове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип випіканих вафель | Тонкі |
| Тип поверхні, що нагрівається | Плита для млинців |
| Тип професійної млинці | Однопостова |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип керування | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Ширина робочої поверхні | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴






